DD toninė koreguojanti priemonė - kušonas (cushion) 15 g.

Gamintojas: TianDe
Prekės kodas: 80909
Prieinamumas: Sandėlyje
38.90€

Galimi pasirinkimai


* Atspalvis:


Kiekis: Į krepšelį

DD toninė koreguojanti priemonė - kušonas (cushion) 15 g.

Grožio trendas: puikus tonas ir nauja švelnios priežiūros forma!

Kušonas - viena iš pagrindinių pastarųjų metų grožio naujienų. Šioje stilingoje dėžutėje yra visos gražios odos sudedamosios dalys: puikus tonas, drėkinimas ir apsauga nuo ultravioletinių spindulių. Jūs įsimylėsite šią priemonę jau po pirmo panaudojimo!
TianDe kušonas itin lengvai dengia, 100% paslepia netobulumus ir mažas raukšleles, idealiai susilieja su odos spalvą. Šio revoliucinio produkto sudėtyje - aktyvus hidro kompleksas su natrio hialuronatu ir betainu, kuris intensyviai drėkina odą visą dieną. Kušonas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, taip pat patikimai apsaugo nuo žalingų UF ir UVA spindulių poveikio.

DD kremas, kuris yra su impregnuota kempine, tai naujas žodis kosmetikos pramonėje. DD yra santrumpa, vadinama “Dynamic Do-All” arba “dinamiškas kremas, kuris daro viską”. Pavadinimas yra labai perspektyvus, ar ne? Ši priemonė apima visus ankstesnių kremų privalumus: - BB- ir CC kremų: jis drėkina, rūpinasi, atjaunina ir maskuoja.
Kušonas sujungia keletą kosmetikos priemonių. Dabar jums nereikia visur nešiotis savo kosmetinės! Jis yra kompaktiškas ir patogus naudoti kaip pudra, pasižymi puikiu dengimu ir paslepia visus odos trūkumus kaip ir toninis kremas. Be to, jis apsaugo odą nuo ultravioletinių spindulių!

Atsižvelgiant į tai, kad šioje nedidelėje dėžutėje yra visiškai viskas, kas gali būti naudojama tiesiog “einant” (pati priemonė, kempinėlė ir veidrodėlis), kušonas taps tavo nepakeičiama priemone tavo kosmetinėje ir dabar Jūs visada būsite tikra, kad makiažas yra nepriekaištingas.

Naudojimas: kempinėle lengvai prilieskite kušoną ir sukurkite idealią odą. Naudokite tik švarios drėgnos odos.

Aktyvūs komponentai:

Vitaminas E - maitina, regeneruoja, stabdo senėjimo procesus neutralizuojant laisvųjų radikalų poveikį.

Natrio hialuronatas - intensyviai drėkina odą, pagerina odos elastingumą, oda tampa lygesnė. Mažina smulkias raukšleles.

Titano dioksido mineralinės granulės - ant odos sukuria blizgesį ir atspindi UV spindulius, taip apsaugodamas ląsteles nuo pažeidimų.

Kodas 80909