Dieniniai higieniniai įklotai su fitomembrana „Žolelių energija“ 8 vnt.

Gamintojas: TianDe
Prekės kodas: 61902
Prieinamumas: Sandėlyje
9.40€
Kiekis: Į krepšelį

Dieniniai higieniniai įklotai su fitomembrana „Žolelių energija“ 8 vnt.

Skirti naudoti dieną mėnesinių metu. Viršutinis sluoksnis yra iš natūralios viskozės, todėl sugeria skysčius dvigubai greičiau. Fitomembranoje yra ajerų, mėtų, vanilės ir kt. ekstraktų. 100% natūralus medvilnės sluoksnis sugeria skystį. Ypač gerai skystį sugeriantis polimeras sugeria skysčio perteklių ir užtikrina sausumą. Išorinis sluoksnis blokuoja drėgmę. Šonuose esantys sparneliai ir padidinta įkloto apimtis užtikrina patikimumą ir saugo nuo pratekėjimo.

Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir vienašale užgina moterims“ arba „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir radiole” ir nuosekliai naudojantis įklotais „Žolių energija“: kritiškoms dienoms - kritiškoms naktims – kasdieniniais.

  1. Natūralus, orui pralaidus viršutinis sluoksnis greitai sugeria skysčius ir sulaiko juos viduje, leisdamas odai išlikti sausai ir švariai.
  2. Ypač gerai skystį sugeriančios granulės, esančios vidiniame absorbuojančiame sluoksnyje, patikimai sulaiko skystį įkloto viduje.
  3. Unikalios fitomembranos sudėtyje yra patentuotas vaistinių žolelių ekstrakto koncentratas.
  4. Šonuose esantys sparneliai apsaugo kelnaičių kraštus ir užtikrina komfortą judant.  

Pakuotėje rasite greitą testą, skirtą mikrofloros pH lygiui kontroliuoti!   

Įspėjimas: nenaudoti nėštumo metu.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.