Notice: Undefined index: total in /home/etianshi/domains/tiandegrozis.lt/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_model_catalog_product.php on line 696 Gilaus valymo šampūnas „In Top“ 200 ml.

Gilaus valymo šampūnas „In Top“ 200 ml.

Gamintojas: TianDe
Prekės kodas: 25506
Lojalumo taškai: 0.0
Prieinamumas: Sandėlyje
14.90€
Kiekis: Į krepšelį

Gilaus valymo šampūnas „In Top“ 200 ml.

Detoksinis valymas Jūsų plaukams.

Tai ne tik vienas madingiausių gaminių, bet ir veiksminga plaukų ir galvos odos priežiūra. Naudodama šį produktą Jūs pajusite, kaip plaukai tampi sveiki, gražūs, paklusnūs.
TianDe šampūnas su medžio anglimi - gilus galvos odos ir plaukų valymas. Po gilaus valymo plaukai geriau įsisavins maistines medžiagas esančias plaukų priežiūros priemonėse. Rezultatas: balzamai ir kaukės, kuriuos naudosite po šampūno, veiks žymiai efektyviau.

Šampūne esanti akmens anglis yra puikus absorbentas, kuris padeda aktyviai kovoti su stipriai besiriebaluojančiais plaukais. Todėl, rečiau bus galima plauti plaukus. Tai svarbu suprasti, kad šį šampūną užteks naudoti 1-2 kartus per savaitę ir Jūsų plaukai bus švarūs.

Šampūnas „In Top“ yra juodos spalvos, bet blondinėms nereikia bijoti, jis visiškai nuplaunamas ir nekeičia plaukų spalvos.

Naudojimas: šampūną naudokite ant drėgnų plaukų, masažuokite, tada nuplaukite tekančiu vandeniu. Rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę.

Kodas 25506