Mezoroleris - masažinis volelis

Gamintojas: TianDe
Prekės kodas: 90141
Prieinamumas: Sandėlyje
44.64€
Kiekis: Į krepšelį

Mezoroleris - masažinis volelis

Mezoroleris – tai paprastas šiuolaikinis prietaisas – masažinis volelis su mikroskopinėmis adatėlėmis, kurios pažeidžia odos raginį sluoksnį ir taip stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, be to, veikliosios prieš tai užteptų kremų medžiagos pakliūva į giluminius odos sluoksnius 400 kartų efektyviau, negu paprastai. Mezoroleriu paprasta naudotis, jis jaunina ir stangrina odą, atkuria odos drėgmės balansą, padeda spuoguotai odai, naikina raudonas dėmes ir odos nelygumus, net celiulitą. Jis atnaujina odos paviršių, didina odos elastingumą ir skaistumą, suteikia veidui ir dekoltė sričiai jaunatvišką išvaizdą. Įvedami veiklūs ingredientai sprendžia odos problemas – naikina raukšles, pigmentaciją, didina elastingumą, padeda kovoti su spuogais. Pagerėjus mikrocirkuliacijai, pagreitėja odos atsistatymo procesai, tai suteikia jauninantį efektą.

Unikalus kosmetinis instrumentas, leidžiantis išspręsti daugelį odos problemų ir išsaugoti jos jaunystę.

Tai mikroadatomis padengtas masažinis volelis; priemonė, padedanti biologiškai aktyvioms medžiagoms kuo greičiau ir efektyviau įveikti epidernio barjerą, padidinti kolageno sintezę, atstatyti jungiamąją dermo struktūrą.

Tai puiki, visiškai neskausminga, alternatyvi priemonė injekcinėms mezoterapinėms procedūroms.

Paprasta naudotis, procedūras galite atlikti ir namuose.

Naudojimas: Standartinė procedūra namuose gali užtrukti nuo 5 iki 10 minučių, priklausomai nuo masažuojamo ploto dydžio. Procedūrą galima pakartoti 3 - 4 kartus per savaitę. 1 žingsnis: odos valymas. Nuvalykite makiažą ir kruopščiai nuvalykite odą prausimosi geliu, švariai nuplaukite ir nusausinkite servetėle. 2 žingsnis: aktyvių ingredientų panaudojimas. Paruoštą aktyvią priemonę paruoškite ir užlašinkite (užtepkite) ant masažuojamos odos ploto. 3 žingsnis: mezorelerio naudojimas. Padalinkite zoną į atskiras zonas (pvz .: kaktos, nosies, skruostų, srities aplink burną, kaklą). Kiekviena zona apdorojama 10 kartų vertikaliai, horizontaliai ir tada įstrižai abiejose kryptyse. 4 žingsnis: mezorolerio priežiūra. Prieš ir po kiekvienos procedūros 5-10 sekundžių panardinkite mezorolerį 75% alkoholio tirpalą ir išdžiovinkite. Po procedūros, dezinfekuotas ir sausas mezoroleris turėtų būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kodas 90141