Naujiena! -17%

Moters sveikatai (61912+61913+61914+61911/01*10)

Žiūrėta: 28 Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 13_HC
Lojalumo taškai: 0.0
Prieinamumas: Sandėlyje
26.40€ 21.90€
Kiekis: Į krepšelį

Moters sveikatai (61912+61913+61914+61911/01*10)

Pirk 3 pakuotes moteriškų higieninių įklotų su žolelėmis “Nefrito gaivumas”: dieninius super + naktinius super + kasdienius – PADOVANOSIME iškarto 10 vnt. kasdieninių higieninių įklotų su alavijo ekstraktu “Nefrito gaivumas”!

Sunkioms dienoms skirti žolelių įklotai „Nefrito gaivumas“ turi sudėtyje fitokompoziciją iš 19 gydomųjų augalų (juodųjų pipirų aliejaus, totorinės maludės, ramunėlių, sukatžolės, saforos, amūrinio kamštenio ir kt.). Jie skirti naudoti dieną mėnesinių laikotarpiu. Viršutinis sluoksnis Dry su anatominiu įspaudu, atliktu įstrižai, greitai ir tolygiai paskirsto skystį per visą įkloto ilgį, taip sumažindami tikimybę, kad skystis paklius ant kraštų. Sluoksnis iš 100% medvilnės, sumirkytas žolių ekstraktais, arbatmedžio ir juodųjų pipirų eteriniu aliejumi, akimirksniu sugeria skystį. Superabsorbentas drėgmę paverčia geliu ir garantuoja komfortą ir apsaugą.  Šonuose esantys sparneliai gerai prisitvirtina ir garantuoja komfortą judant. Išorinis sluoksnis su klijų juostele patikimai blokuoja skystį.

Sunkioms naktims skirti žolelių įklotai „Nefrito gaivumas“ turi savo sudėtyje fitokompoziciją iš 19 gydomųjų augalų (juodųjų pipirų aliejaus, totorinės maludės, ramunėlių, sukatžolės, saforos, amūrinio kamštenio ir kt.). Šie įklotai skirti naudoti menstruacijų laikotarpiu miego metu. Jie yra pailgintos formos, priklijuojamas paviršius patikimai fiksuoja įklotą ir miego metu puikiai apsaugo nuo pratekėjimo. Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir vienašale užgina moterims“ arba „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir radiole” ir nuosekliai naudojantis įklotais „Nefrito gaivumas“: kritiškoms dienoms - kritiškoms naktims - kasdieniniais.

Skirti kasdieniniam naudojimui. Jų sudėtyje yra fitokompozicija iš 19 gydomųjų augalų (juodųjų pipirų aliejaus, totorinės maludės, ramunėlės, sukatžolės, saforos, amūrinio kamštenio ir kt.). Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir vienašale užgina moterims“ arba „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir radiole” ir nuosekliai naudojantis įklotais „Nefrito gaivumas“: kritiškoms dienoms - kritiškoms naktims - kasdieniniais.

Kasdieniniai higieniniai įklotai su alavijo ekstraktu „Nefrito gaivumas“ turi sudėtyje didelę koncentraciją šio gydomojo augalo – gamtinio antibiotiko. Skirti kasdieniniam naudojimui. Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir vienašale užgina moterims“ arba „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir radiole” ir nuosekliai naudojantis įklotais „Nefrito gaivumas“: kritiškoms dienoms - kritiškoms naktims - kasdieniniais. Super plonos pagalvėlės leidžia jums dėvėti gerai prigludusius prie kūno drabužius.

Kodas 13_HC

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite patikros kodą: