Superinis dėmių valiklis Delete Stick ECOSPHERE 35 g.

Žiūrėta: 44 Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 1480205
Lojalumo taškai: 0.0
Prieinamumas: Sandėlyje
7.70€
Kiekis: Į krepšelį

Superinis dėmių valiklis Delete Stick ECOSPHERE 35 g.

Pašalina sudėtingas dėmes nuo vyno, kraujo, arbatos, kavos, kečupo, lūpų dažų, briliantinės žalios spalvos, jodo, suodžių, naftos produktų, žymeklių, rašalo iš tušinukų ir kt. Efektyviai, greitai ir subtiliai veikia įvairių tipų audinius, apmušalus ir audinių paviršius. Vienas pagaliukas pašalina daugiau nei 500 2 x 3 cm dėmių.

Įsigydami šį produktą Jūs ne tik rūpinatės savo ir savo artimųjų sveikata, bet ir prisidedate prie ekologinės planetos būklės gerinimo.
Dalis pajamų, gautų pardavus „Ecosphere“ serijos gaminius, skiriama spygliuočių medžių sodinimui, kaip „TianDe Forest“ kampanijos dalis.

Naudojimas: nuplaukite suteptą vietą šiltu vandeniu ir užtepkite priemonę ant dėmės. Lengvai patrinkite, kol susidarys putos. Palaukite 10-15 minučių ir nuplaukite apdorotą vietą. Gležniems audiniams ir audiniams su nestabiliais dažais rekomenduojama iš anksto išbandyti dėmių valiklį nepastebimoje vietoje. Po naudojimo lazdelę nuvalykite sausa šluoste arba nusausinkite.

Aktyvūs komponentai:

Deguonies baliklis - natūralių sodos kristalų ir vandenilio peroksido derinys, kuris sąveikaudamas su vandeniu išskiria vadinamąjį aktyvųjį deguonį. Aktyvus deguonis oksiduoja taršos vietose susikaupusius organinius junginius ir jie pereina į vandeninį tirpalą. Baliklis visiškai išskalaujamas iš audinių, nepalieka žymių ant drabužių, neturi chloro, fosfatų ir dažiklių, yra visiškai nekenksmingas sveikatai.

Nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos - biologiškai skaidžios aktyviosios paviršiaus medžiagos, švelnios audiniams, saugios kūnui ir aplinkai.

Fermentai - kataliziškai aktyvūs baltymai, skirti pašalinti organinius teršalus.

Kodas 144305

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite patikros kodą: