Taisyklės

Taisyklės

Bendrosios nuostatos

Šio Pirkimo - pardavimo taisyklės (toliau - "Taisyklės") yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant produkcija www.tiandegrozis.lt elektroninėje parduotuvėje.

Pirkimo - pardavimo sutarties sudarymas

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, parduotuvėje www.tiandegrozis.lt suformavęs užsakymą prekių krepšelyje sutinka su naudojimo sąlygomis ir suformuoja užsakymą. Kiekviena sudaryta sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo yra saugoma www.tiandegrozis.lt elektroninėje parduotuvėje.

Klientų konsultavimas

Jei turite klausimų ir pasiūlymų, galbūt nerandate norimos prekės, tuomet susisiekite su mumis. Susisiekti su mumis galite elektroniniu paštu info@tiandegrozis.lt arba telefonu 8 (654)23400. Mes pasistengsime atsakyti, padėti ir pakonsultuoti į Jums rūpimus klausimus. Siekiame užmegzti glaudžius ryšius, bei tapti jūsų nuolatiniais partneriais, kadangi mes dirbame ir stengiames tik Jums ir dėl Jūsų!

Asmens duomenų apsauga

Užsisakykite prekes elektroninėje parduotuvėje www.tiandegrozis.lt Pirkėjas gali:

  • užsiregistruodamas šioje elektroninėje parduotuvėje www.tiandegrozis.lt - įvesdamas registracijos prašomus duomenis.

Pirkėjas įsipareigoja

Elektroninėje parduotuvėje www.tiandegrozis.lt prekes gali įsigyti asmenys ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus. Pirkėjas yra atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei duomenys pateikti registracijos formoje yra neteisingi, pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius. Pirkėjas įsipareigoja, neperduoti trečioms šalims savo registracijos duomenų kodo. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, Pirkėjas privalo nedelsiant apie tai informuoti Pardavėją - telefonu 8 (654) 23400 arba elektroniniu paštu info@tiandegrozis.lt; Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti. Jei Pirkėjas atsisako priimti prekes, išsiųstas Lietuvos paštu ar lp express paštomatu, prekių pakartotiną persiuntimą pirkėjui ar grąžinimą pardavėjui apmoka pirkėjas; Pirkėjas, naudodamasis www.tiandegrozis.lt elektronine parduotuve, sutinka su Taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

Pardavėjas įsipareigoja

Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės www.tiandegrozis.lt teikiamomis paslaugomis. Jei Pirkėjas bando pakenkti Pardavėjo elektroninės parduotuvės www.tiandegrozis.lt darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ir sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis elektronine parduotuve www.tiandegrozis.lt arba išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registracija. Apie visus nelegalius veiksmus prieštaraujančius Lietuvos Respublikos įstatymams,pranešame atitinkamoms institucijoms. Pardavėjas įsipareigoja saugoti visą informaciją, kurią pirkėjas pateikia registruodamas www.tiandegrozis.lt elektroninėje parduotuvėje. Pardavėjas prisiima visą atsakomybę. Sudaryti visas sąlygas pirkėjui tinkamai naudotis www.tiandegrozis.lt elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pristatyti užsakytas prekes, pirkėjo nurodytu adresu į jį aptarnaujantį poskyrį, per 1 - 7 d. dienas. Suteikti garantinį aptarnavimą tam tikromis grupėmis, taip pat pranešti apie jo terminą ir sąlygas. Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

Prekių užsakymas, atsiskaitymas

Elektroninėje parduotuvėje www.tiandegrozis.lt Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę. Sutartis pradeda galioti nuo to momento,kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką "Patvirtinti užsakymą", o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina - atsiunčia laišką Pirkėjo nurodytu elektroniniu paštu. Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais ir įskaitant ir PVM. Už prekes galite atiskaityti įprastu banko pavedimu. Atsiskaitant bankiniu pavedimu mokėjimo paskirties laukelyje BŪTINAI NURODYKITE SAVO UŽSAKYMO NUMERĮ, kurį elektroninės parduotuvės www.tiandegrozis.lt sistema sugeneruos užsakymo pabaigoje. Baigus užsakymą į Jūsų nurodytą elektroninį paštą bus išsiųsta užsakymo sąskaita su užsakymo numeriu, mūsų rekvizitais ir Jūsų užsakytomis prekėmis. Neapmokėjus prekių užsakymo per 48 valandas nuo užsakymo patvirtinimo ir pirkėjui pačiam nesusisiekus dėl apmokėjimo per šį laikotarpį, užsakymas bus atšauktas.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymą ir jų kainas matysite skiltyje "Pristatymo informacija".

Prekių grąžinimas ir keitimas

Pirkėjas turi pilna teisę vienašališkai nutraukti pirkimo - pardavimo sutartį, ir pareikalauti grąžinti už užsakytas prekes sumokėtus pinigus, jei Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė. Prekes galite grąžinti per 7 kalendorines dienas nuo datos, kai siuntinį gavote. Pasibaigus šiam terminui, prekių nebepriimsime. Norėdami grąžinti prekę susisiekite su mūsų elektronine parduotuve www.tiandegrozis.lt arba skambinkite 8 (654) 23400. Jei prekė yra kokybiška ir grąžinama dėl kitų priežasčių, siuntimo išlaidas sumoka Pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti orginalioje pakuotėje, nesugadinta, nesunaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos - nenuplėšitos etiketės ar apsauginės plėvelės. Jei Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma.

Baigiamosios nuostatos.

Šios prekių pirkimo - pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių nevykdymo, sprendžiama derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymu nustatyta tvarka.