Pilingas veidui "anti-senėjimas" 100 g.

Gamintojas: TianDe
Prekės kodas: 12716
Prieinamumas: Sandėlyje
20.50€
Kiekis: Į krepšelį

Pilingas veidui "anti-senėjimas" 100 g.

Pats subtiliausias pilingas!

Aktyvuoja epidermio regeneraciją ir atsinaujinimą, šalina nešvarumus, išvalo poras, gerina deguonies patekimą į ląsteles, turi jauninantį poveikį pastebimiems su amžiumi susijusiems pokyčiams: pašviesina paviršinę pigmentaciją, atgaivina veido odą, išlaiko odos elastingumą.

Produktas praturtintas hidrolizuotu kolagenu, kuris yra atsakingas už odos elastingumo palaikymą. O speciali formulė be rūgščių idealiai tinka tolesniam senėjimo stabdymui.

Naudojimas: užtepkite nedidelį kiekį ant odos ir 1 minutę masažuokite sukamaisiais judesiais, tuomet nuskalaukite vandeniu.

Aktyvūs komponentai:

Hidrolizuotas kolagenas veikia kaip savotiškas „laidininkas“. Dėl mažo molekulinio dydžio jis prasiskverbia giliau į odą ir padeda kitiems komponentams greičiau pradėti veikti.

Cetrimonio chloridas - katijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos. Veiksmingai jungiasi su negyvais odos žvyneliais, taip pat turi antiseptinių savybių. Šis komponentas nesikaupia ir neprasiskverbia į odą, veikia tik su negyvomis ląstelėmis – todėl švelniai veikia su jautria ir suplonėjusia senstančia oda.

Įspėjimas: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje.